Právě je Mon Dec 17, 2018 4:43 pm

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnou každý příspěvek. Proto vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapoměl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.
Rostworld Forum------------------------------------------------------------------------Pravidla fora-----1) Témata je nutno zakládat ve správných sekcích tak, aby název a obsah topiku co nejlépe korespondoval s obsahem sekce. Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nesprávně založená nebo duplicitní témata budou odstraněna nebo přesunuta.-----2) Každý užívatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru. Při porušení pravidel bude Váš příspěvek bez upozornění upraven, přesunut nebo odstraněn.-----3) Členství na těchto stránkách je bezplatné. Při porušení pravidel může být uživatel vyloučený z tohoto fóra bez udání důvodu. V případě hrubého porušení pravidel fora či zákonů České republiky, může být uživateli zrušen herní účet.-----4) Urážky, osočování, rasistické a vulgární vyjadřování stejně jako spam budou znamenat automaticky Vaše vyloučení z fóra. Je tedy zakázáno mluvit vulgárně.-----5) Je zakázáno toto forum jakkoliv zneužívat k nelegálním činostem.-----6) Je zakázáno jakkoliv nadávat Rostworld teamu.-----7) Podpis musí slňovat následující body: Odkaza) Smí být dlouhý maximálně na 3 řádky.b) Smí obsahovat reklamu pouze na osobní stránky.c) Reklama musí být bez upoutávkyd) Nesmí být vulgární-----9) Je zakázáno spamovat forum (psát odpovědi jako :"Nevím", "Proč" a jiné. Odpověd či normální topic musí obsahovat nejméně 10 znaků. Je ale i zakázáno dělat topici s velice dlouhým textem.-----10) Rostworld si vyhrazuje právo na změnu pravidel fora, kdy uzná za vhodné.-----------------------------------------------------------------------------Admin Atsor